Image
Mówimy, gramy, świecimy.
Ale przede wszystkim umiejętnie bawimy
i kumplujemy się, od kiedy połączyło nas 3xP

PRZYJAŹŃ
Znamy się od lat, doskonale rozumiemy, wiemy, jakie są możliwości każdego z nas. Dobrze się uzupełniamy – zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Początkowo każdy z nas działał samodzielnie w swoim zakresie, ale kilkukrotne spotkania na płaszczyźnie biznesowej, uświadomiły nam, że razem możemy tworzyć coś jeszcze bardziej ciekawego. I to się świetnie sprawdza!

PODRÓŻE
Nowe miejsca, poznawanie innych kultur, obserwowanie jak bawią się ludzie różnych narodowości niesamowicie nas inspiruje. Chłoniemy lokalne dźwięki, smaki, relacje, dzięki czemu wracamy z nową energią i ochotą do tworzenia kolejnych, czasem szalonych projektów. Naszym corocznym must have są wypady na narty – chwila oddechu, pęd, świst wiatru, adrenalina, a potem grzane wino i dobre jedzenie, dają nam kopa do działania!

PASJA
Muzyka zawsze istniała w naszym otoczeniu. Piosenki na kasetach, pierwsze mixy na płytach, specjalne playlisty na domówkach. A potem granie w klubach. Słuchamy muzyki, nie gatunków, ciągle otwarci na nowości i aktualne trendy.
Oczywiście nasze życie to nie tylko muzyka. Wszyscy trzej doskonale czujemy się z adrenaliną we krwii, szczególnie tą wywołaną przez sporty  - narty, snowboard, wakeboard

Członkowie Helion Music Group

Michał B
Mówca/Wodzirej
+ 100 pkt za głowę pełną pomysłów
Image

Piotrek Madej
Dj/Prezenter Muzyczny
(Istny wulkan Energii)
Image

Kamil Ł
Animator/Wodzirej 
(Nie ma osoby której nie porwie do tańca)

Image

Michał
Realizator Oświetleniownia 
(Główny zadymiacz w HMG)

Image

Kamil J
DJ/VJ
(Realizator koncepcji )

Image

Damian
Realizator Oświetleniownia 
(Młody Wilk HMG)

Image

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861 biuro@helion-kielce.pl

projekt: Paweł Król